Як виглядає картина

Картина на полотні – актуальна прикраса інтер’єру. Зараз виходять з моди тривіальні сюжети, і набувають популярності яскраві елементи. Це може бути будь-яке зображення, що підтримує концепцію вашого домашнього інтер’єру або офісу.

У Mister Holst можна роздрукувати на полотні картину з будь-яким  сюжетом, котрий пропонуємо ми, а також:

  • є можливість зробити модульну картину, що складається з декількох зображень, роздрукованих на полотні;
  • можна роздрукувати на полотні героя мультика в дитячу кімнату;
  • можна замовити фотохолст з відомими особистостями, які вас мотивують;
  • можливий друк логотипу на полотні і багато чого іншого.

Як бачите, в Mister Holst можна роздрукувати будь-яку картину на холсті. Обирайте зображення та розмір, і робіть у нас замовлення!

Картини на полотні: в чому їх перевага?

Друк картини на холсті в Україні постійно вдосконалюється. Компанії, які пропонують купити фотохолсти, зазвичай використовують у своїй роботі якісні нетоксичні матеріали. Однак високу якість друку, швидку обробку замовлення і оперативну доставку може гарантувати не кожне виробництво. Але якщо ви звертаєтеся в Mister Holst, вам не потрібно турбуватися. Адже наші картини на полотні виробляються:

  • з якісних гіпоалергенних матеріалів, завдяки чому їх можна повісити в дитячій кімнаті або спальні;
  • на злагодженому виробництві зі штатом дизайнерів, які оперативно та творчо підходять до оформлення кожного полотна;
  • зі штатом менеджерів, які своєчасно обробляють замовлення, віддають їх в роботу і здійснюють відправку продукції.

З Mister Holst у вас не буде причин сумніватися в своєму виборі! Уже через декілька днів після замовлення ви зможете забрати свій готовий фотохолст з поштового відділення.

Якщо ви досі міркуєте над тим, щоб купити інтер’єрну картину на полотні або придбати репродукцію, намальовану маслом, то обирайте перший варіант. Друк на полотні дозволяє втілити будь-яке ваше побажання щодо сюжету зображення, але при цьому коштує набагато дешевше, ніж репродукція картини. До того ж, якщо через декілька років зображення більше не буде вам подобатися, ви зможете легко його прибрати, не шкодуючи про те, що витратили чимало грошей.

Друк логотипу на холсті в Україні – теж прекрасна ідея, яку легко втілює в життя Mister Holst. За допомогою картини на стіні ви створите атмосферу робочого настрою в своєму офісі. Завдяки тому, що у нас можна замовити картину на полотні в Україні різних розмірів, легко буде обрати свій варіант. Тому, якщо ви хочете логотип на стіну для офісу, ми допоможемо реалізувати вашу задумку!

Чому варто обрати Mister Holst?

В Україні достатньо компаній, які пропонують свої послуги друку фотографій на полотні. Але не кожна з них має власне виробництво і штат дизайнерів, які оперативно обробляють кожне зображення, роблячи його ідеальним. Звертаючись в Mister Holst, ви отримуєте не тільки яскраві фото на полотні, але й якісний сервіс.

Інтер’єрна картина в Україні стане відмінним варіантом прикраси будинку, а також одним з найбільш пам’ятних подарунків для ваших близьких. Заходьте на сайт Mister Holst, обирайте актуальний для вас розмір, підбирайте зображення і замовляйте!