Наша команда

🥇Наша команда отримала нагороду “ВИБІР КРАЇНИ” в номінації “Друк на полотні року”🌟

😀Щиро дякуємо всім нашим клієнтам за тисячі замовлень, які наша команда старанно виконала💪

🤝Ми з усіх сил намагаємось покращити сервіс та робимо безпечні та якісні картини за доступною ціною в найкоротші строки.

🫡Дякуємо за довіру! Все буда Україна🇺🇦

Фотографія – це момент, який більше ніколи не повториться. Це мить, що викликає теплі спогади і ностальгію. Саме тому фотоальбоми і фоторамки завжди були і залишаються одними з найпопулярніших подарунків на свята. Найчастіше їх дарують батькам, коханим людям, сестрам і подругам.

І якщо ви не знаєте, що подарувати мамі на День народження, сестрі чи коханій людині, фотографія стане відмінним подарунком. Звичайно, просто роздрукувати фото і подарувати його в рамці – такий собі варіант. Ідеально обрати друк на полотні. Картина по фото – один з креативних подарунків, який точно приємно здивує і потішить.

Яку фотографію вибрати для друку на полотні?

Картина по фото – ідеальний варіант для подарунка. Але вам слід пам’ятати, що для отримання високого результату, необхідно:

 • вибрати фото з високою роздільною здатністю;
 • підібрати художнє фото. Буде добре, якщо є професійні знімки, зроблені фотографом (наприклад, весільна фотосесія, урочиста виписка з пологового будинку, дитяча професійна фотосесія);
 • не обов’язково, щоб фото було зроблене фотографом, але воно повинне бути у високій якості: на фото немає пікселів, зображення не розмите;
 • краще обирати фото, де немає зайвих елементів і фігур.

Якщо ви хочете замовити картину по фото, але портрет не дуже яскравий, хочеться додати більше різкості, та й в цілому поліпшити якість знімка, то не турбуйтеся. Команда дизайнерів Mister Holst завжди обробляє зображення перед друком на полотні:

 • ми робимо корекцію зображення;
 • прибираємо зайві деталі, якщо вони є;
 • додаємо надпис, якщо у вас є таке побажання.

Якого розміру може бути картина на полотні?

Ціна картини по фото залежить від її розміру. Ви можете замовити розмір картини від 20 на 30 см (це мінімальний) до 90 на 120 см (це максимальний). Якщо ви вперше даруєте картину на полотні по фото, то краще обрати середній розмір, наприклад, 30 на 40 см або 40 на 50. Таке полотно можна і на стіну повісити, і поставити на робочий стіл.

Є деякі особливості вибору розміру картини на полотні:

 1. Чим вище якість фотографії – тим більшого розміру вона може бути.
 2. Художні сюжети з професійних фотосесій і пам’ятних подій, наприклад, з весіль, мають чудову якість і на великих полотнах.
 3. Портрети в гарній якості чудово виглядають і на полотнах середнього розміру.
 4. Фотографію з подорожі середньої якості можна успішно перетворити в картину на полотні маленького розміру. Вона гармонійно прикрасить ваш робочий стіл, або тумбу біля телевізора.

Як замовити картину на полотні на сайті Mister Holst?

Якщо ви хочете купити картину по фото на полотні в Україні, то сайт Mister Holst виконає будь-яке ваше побажання. Ми зможемо зробити яскравий дизайн картини по фото, гарантуємо якісний друк тільки екологічними матеріалами, відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо.

Для замовлення вам необхідно:

 • зайти на сайт;
 • перейти у вкладку «Стилі»;
 • обрати один з бажаних стилів. У даному випадку «Картина по фото»;
 • натиснути кнопку «Замовити» і перейти на сторінку замовлення;
 • далі вам потрібно завантажити бажану фотографію і заповнити поля інформацією, яка потрібна для оформлення замовлення.

Готово! Замовити картину по фото легше, ніж ви думали. Тепер менеджер обробить ваше замовлення, дизайнер поліпшить якість зображення, а ви отримаєте готовий продукт вже через декілька днів в одному з найближчих відділень Нової Пошти.