Заміна фону

   Заміна заднього фону вашого фото, на будь-який інший. Приклад фону можна вибрати з нашого каталогу або будь-який за вашим бажанням.

   Вартість дизайну 120 грн.

Фон портрета – важлива деталь, яка відіграє велику роль під час друку. Усім нам хочеться, щоб фон на знімку був нейтральним та виглядав гармонійно. Але, на жаль, не кожна людина має в своїй колекції ідеальні художні фотографії. У більшості випадків ми фотографуємо емоцію, а на фон уваги не звертаємо. І це правильно! Адже фон замінити можна, а емоція не повториться ніколи.

В якому випадку потрібно замінити фон на фото?

Для сімейного фотоальбому достатньо просто регулярно роздруковувати фотографії. І зовсім неважливо, яким на них буде фон. А ось якщо ви хочете зробити друк фото на холсті в Україні, для того щоб повісити знімок на стіну, то необхідно обрати дійсно ідеальну фотографію.

Вирішити ситуацію допоможе заміна фону на фотографії в Mister Holst. Ця послуга необхідна вам, якщо ви збираєтеся зробити друк портрета на холсті, або здивувати близьку людину подарунком. Принцип заміни фото простий:

  • ви завантажуєте на наш сайт фотографію, фон якої б хотіли замінити;
  • ми обережно вирізаємо зображення, і накладаємо на інший фон (яскравий, барвистий, з деталями);
  • ви отримуєте готове креативне рішення, яке буде радувати вас і ваших близьких.

Звичайне фото перетвориться в по-справжньому креативний подарунок! До речі, проста заміна фону коштує дешевше, ніж портрет в стилі дрім-арт або обробка фотографії в стилі реалізм. Вартість заміни фону всього  150 гривень.

Багатьох цікавить питання: «Чи можна спробувати самостійно замінити фон на фотографії?». Безумовно, можна. Зараз є велика кількість відео-уроків на Ютубі. Але навряд чи у вас з першого разу вийде зробити це акуратно і стильно. Тому краще звернутися до професіоналів! Для того щоб переконатися в якості наших робіт, рекомендуємо подивитися приклади на нашому сайті.

Потрібен друк фото? Обирайте якість! Обирайте Mister Holst!

Сьогодні ви легко знайдете в Україні сайти, де друкують фото на холсті. Але чи всі вони можуть гарантувати вам високу якість послуги?

Mister Holst – це не просто гарна назва. Це злагоджений механізм власного виробництва, який гарантує:

  • професійний дизайнерський підхід до обробки кожної вашої фотографії;
  • абсолютну екологічність матеріалів, високу якість друку фото на полотні;
  • швидку обробку і виконання замовлення;
  • своєчасну доставку в обумовлені терміни.

Якщо ви не знаєте, що подарувати на День народження, річницю, День матері або будь-яке інше свято, розгляньте в якості подарунку-сюрпризу друк на полотні з заміною фону. Доступна ціна, сучасний підхід і широкий вибір варіантів обробки портрета, не залишать вам ніяких сумнівів!

Усього за пару кліків на нашому сайті ви зможете замовити друк фото на полотні недорого. Актуальні знижки, акції та пропозиції допоможуть вам легко обрати потрібний стиль на будь-який бюджет.

Не втрачайте часу – оформлюйте замовлення!