Реалізм

   Основні відмінності Реалізму від Дрім арту в тому, що відбувається промальовка фото на графічному планшеті, з заміною фону на нейтральний, без яскравих елементів або фон не змінюється.

   Вартість реалізму за одну людину на фото 300 грн., за кожну додаткову людину +100 грн. до вартості дизайну.

   Тобто, якщо ви хочете картину 50х60 см з фото де дві людини, то ціна за картини 529 грн. + 300 грн. дизайн за одну людину та + 100 грн. за дизайн другої, всього 929 грн.

Знаєте, якими деталями необхідно доповнювати свій інтер’єр? Так, яскравими. Так, ексклюзивними. Так, важливими для вас. Але ми рекомендуємо вносити в будь-який інтер’єр частинку значущих для вас спогадів. Ваші фото – найкраща прикраса, яка наповнить будь-який будинок любов’ю.

Друк фото на полотні зараз витісняють традиційні пластмасові рамочки з фотографіями, які дуже швидко вигорають. Красивий і яскравий портрет вашої родини середнього розміру буде доречний і в спальні, і у вітальні, і навіть в дитячій кімнаті. За допомогою послуг компанії Mister Holst ви зможете зробити дрім-арт портрет, картину по фото на полотні або картину по фотографії в стилі реалізм, який є найпопулярнішим.

Друк фото на полотні в стилі «Реалізм»

Друк фото на полотні і художній портрет на полотні відрізняються. Тому що друк фото має на увазі лише корекцію. Тобто, на вашому фото робляться більш яскраві кольори, прибираються шуми, картинка виходить більш чітка. Але ніяких додаткових елементів, таких як заміна фону на фото або художню обробку облич ви не отримуєте.

Художній портрет вже має на увазі іншу обробку. Наприклад, нашими дизайнерами фон може бути замінений на інший, обличчя можуть мати дизайнерську обробку по контуру, а картинка вже виглядає набагато яскравішою. Художній портрет на полотні в стилі «Реалізм» – це не дрім-арт. Але вже і не зовсім звичайний друк на полотні.

Чим відрізняється художній портрет в стилі «Реалізм» від портрета в стилі «Дрім-Арт»?

Багато хто плутає цих 2 стилі. У табличці ми порівняємо дрім-арт портрет і портрет в стилі реалізм.

Портрет  у стилі «Реалізм» Портрет у стилі дрім-арт
Зберігається природність облич і атмосфери, але фото набуває яскравої обробки в незвичайному стилі Продумується ціла концепція атмосфери портрета: додаються яскраві елементи, обличчя стають максимально мультяшними, початковий фон замінюється.
Фон, на якому зроблене фото, зберігається або змінюється на нейтральний, пастельний, не надто яскравий. Віддається перевага яскравим і креативним рішенням.
Яскраві елементи і концепція портрета відсутні. Фото просто набуває яскравої обробки. Є можливість передати настрій, додати креативні елементи.

 

Обидва стилі гарні і доречні. Обидва стилю затребувані! Вибір залишається за вами. Але ми рекомендуємо враховувати:

  • інтер’єр;
  • вік та уподобання людини, якій ви хочете подарувати фото на полотні;
  • привід.

Скажімо, для мами або бабусі краще замовити фотографію на полотні в стилі реалізм. Такий подарунок довго буде їх радувати яскравістю елементів, а найголовніше – він буде доречним в будь-якому інтер’єрі.

А ось для коханої людини, подруги, сестри або колеги ідеально підійде дрім-арт. Незвичайна подача здивує!

Яка ціна фото на полотні в стилі реалізм?

Вартість портрета на полотні в стилі реалізм залежить від розміру і кількості осіб на фотографії. Обробка від дизайнера, як і при обробці дрім-арт портрету, коштує 250 гривень за 1 обличчя. За кожне додаткове обличчя на фотографії клієнт доплачує 50 гривень. У цю ціну не входить друк фото на полотні. Це вартість тільки за дизайн.

Ціна на друк портрета на полотні буде залежати від обраного розміру. Наприклад, фото-полотно в розмірі 40 на 50 см буде коштувати 339 гривень. Додайте сюди ціну за обробку фото в стилі реалізм – 250 гривень. І ви отримаєте підсумкову вартість: 589 гривень. Можна обрати розмір більше, а можна – менше.

Не потрібно шукати приводу, щоб порадувати коханих та близьких. Просто заходьте на сайт Mister Holst, обирайте необхідний вид друку на полотні і замовляйте!

Емоції не люблять помирати в пам’яті жорстких дисків. Емоції люблять оживати яскравими картинами!