Легкий реалізм

   Так само доступний легкий реалізм де йде легка промальовка фото дизайнером з виправленням дефектів, без заміни фону.

   Вартість дизайну 150 грн. за картину, кількість людей на фото не має значення.

Портрет на полотні в Україні – один з варіантів креативного подарунка. Йому зрадіють всі: і ваш близька людина, і батьки, і подруги, і колеги. Також фото на полотні послужать прикрасою будь-якого інтер’єру: додадуть затишку в вітальню, заряджатимуть гарним настроєм в дитячій, створять спокійну і по-справжньому сімейну атмосферу у спальні.

У Mister Holst ви можете не просто замовити друк фото на полотні, але й вибрати певний стиль обробки портрета:

 • дрім-арт;
 • реалізм;
 • легкий реалізм.

Саме останній варіант подобається більшості людей через свою універсальність. Дрім-арт досить неформальний, у чомусь мультяшний і креативний. Реалізм привносить в кожен портрет ефект справжнього малюнка. А ось легкий реалізм дозволяє усунути дефекти на обличчі, урізноманітнити картинку, зробивши її більш яскравою, але при цьому не змінює риси обличчя.

Друк портрета на полотні в Україні в стилі «Легкий реалізм»: в чому особливості?

Якщо ви замислюєтеся над тим, щоб вперше замовити фото на полотні, то ми рекомендуємо віддати перевагу стилю «Легкий реалізм». Така фотографія буде доречною в будь-якій кімнаті і підійде під будь-який стиль інтер’єру.

Основними характеристиками фото на полотні в стилі «Легкий реалізм» є:

 • делікатне промальовування осіб на фотографії. Дизайнер підкреслює риси обличчя, роблячи їх більш виразними, але при цьому стилістика не йде в «мультяшність». Усе максимально натурально, але виразно;
 • відсутність дефектів шкіри. Якщо на обличчі є прищик, а ви хочете роздрукувати портрет на полотні, то не турбуйтеся. Дизайнер при обробці фото в стилі «Легкий реалізм» прибере його;
 • той же фон. При даному типі обробки фон залишається колишнім. Його не замінюють на більш яскраві варіанти.

Тобто, якщо ви хочете купити фото на полотні з вашим портретом, але не хочете зробити фотографію мультяшною і занадто яскравою, то обробка в стилі легкий реалізм буде якраз доречною. Адже ви отримаєте:

 • насичений яскравий портрет, який при цьому є максимально натуральним;
 • відредаговане фото, на якому немає небажаних деталей;
 • глибокі кольори, які впишуться в будь-який інтер’єр.

Які можна надрукувати фотографії на полотні в стилі «Легкий реалізм»?

Оскільки замінити фон при друку на полотні в цьому варіанті обробки неможливо, краще вибирати такі фотографії:

 • портрети, зроблені на професійних фотосесіях (весілля, Love Story, дитяча фотосесія);
 • студійні портретні фото;
 • фотографії в хорошій якості.

Кому можна подарувати фото на полотні в стилі легкий реалізм?

Оскільки обробка фото в цьому стилі делікатна і доречна, такий портрет на полотні сподобається всім. І вашій мамі, і сестрі, і подрузі. Найчастіше ідея подарувати полотно з портретом спадає на думку тим, хто збирається:

 • подарувати фото на полотні на День народження чоловіка;
 • подарувати портрет на полотні на річницю весілля;
 • обрати подарунок до Дня Матері.

Будь-яка пам’ятна подія прикрасить портрет на полотні. Україна може замовити друк фото в компанії Mister Holst у стилі реалізм. Вартість обробки фото в такому стилі буде коштувати 150 гривень. На даний тип обробки не поширюється правило «50 гривень за додаткову особу». Незалежно від того, скільки осіб на фотографії, вартість обробки буде фіксованою. А ось ціна друку портрета на полотні буде залежати від розміру. Більш детальну інформацію ви завжди зможете знайти на головній сторінці нашого сайту.

Постійні знижки, оперативна обробка вашого замовлення, швидка доставка по Україні – це все Mister Holst. Дивіться наші приклади робіт, обирайте фотографію, яку хочете надрукувати, і швидше замовляйте. Не чекайте приводу порадувати своїх коханих, рідних і близьких. Для уваги не потрібен привід – висловлюйте свої почуття красиво разом з Mister Holst!