Колаж з фото

   Колаж з фото – це розміщення на одній картині більше одного фото.

   Вартість дизайну колажу:

 • до 3 фото – безкоштовно.
 • до 10 фото – 50 грн.
 • до 15 фото – 75 грн.
 • до 20 фото – 100 грн.
 • до 30 фото – 150 грн.
 • до 50 фото – 250 грн.
 • від 50 фото – від 300 грн.

Вішати фотографії на стіни завжди було модно. Але часто у людей виникають питання:

 • Як правильно розмістити фотографії, щоб вони гармонійно виглядали?
 • Які розміри фото вибрати?
 • Чи потрібно обробляти фото, щоб вони мали приблизно однакову яскравість, контрастність, кольорову гаму?

Ці та багато інших питань вирішує створення колажу з фото дизайнером. Mister Holst допоможе вам у цьому. Наші фахівці зможуть гармонійно скомпонувати ваші фотографії. Тому для вас не буде проблемою замовити друк на полотні колажу з фотографій. Ми допоможемо правильно підібрати розмір полотна, щоб там помістилися всі ваші портрети.

Друк фото на полотні: трендові рішення для інтер’єрів

Колаж з фото на стіну не втрачає своєї актуальності в оздобленні сучасних інтер’єрів. Завдяки зібраним воєдино фотографіям, з’являється можливість передати емоції вашої родини, наповнити вітальню, спальню або дитячу кімнату радістю і світлими спогадами.

Якщо ви хочете роздрукувати на полотні колаж з фото в Україні, то це може стати економічним варіантом. Чому? Тому що ви платите тільки за друк фото на полотні. Створений колаж вважається однією фотографією. Таким чином, у вас з’являється можливість роздрукувати на полотні декілька зображень, але при цьому для вас буде актуальною ціна на друк полотна як при замовленні одного зображення. Наприклад, можна замовити велике полотно і розмістити нам 4 і більше фотографій.

Вартість дизайну колажу в компанії Mister Holst варіюється в межах від 50 до 300 гривень. Ціна залежить від кількості фотографій, які потрібно скомбінувати. Наприклад, якщо у вас 10 фотографій, то ціна буде розрахована за нижнім значенням, а якщо фотографій від 30 і більше (максимальна кількість – до 50 штук), то ціна буде вищою.

Як замовити колаж із фотографій з друком на полотні в Mister Holst?

Замовити друк на полотні в форматі «Колаж» дуже просто. Для цього необхідно:

 1. Обрати фотографії, які ви б хотіли роздрукувати. Ідеально вибирати знімки з однієї фотосесії, зробивши з них гармонійну фото-історію. Оскільки всі фото будуть в одній кольоровій гамі, в одному стилі, там буде різноманітність ракурсів, то колаж на полотні буде виглядати максимально гармонійно. Наприклад, можна зробити колаж з весільних фото, колаж з фото з сімейного фотосесії або колаж з дитячих фотографій. Приклади ви можете подивитися у нас на сайті.
 2. Далі необхідно перейти в розділ «Колаж з фото» в категорії «Стилі» на нашому сайті. Вам необхідно написати дані для замовлення, прикріпити фотографії і додати їх. Пам’ятайте, що друк на полотні буде якісним тільки в тому випадку, якщо ви завантажите знімки з максимальною роздільною здатністю.
 3. Після того, як ви завантажили фото, вказали необхідний розмір, написали свої побажання щодо зовнішнього вигляду колажу, натисніть кнопку «Відправити».

Процедура замовлення на сайті Mister Holst максимально проста. Але якщо у вас будуть виникати якісь складнощі, ви можете зв’язатися з нами і розібратися у всіх деталях замовлення.

Колаж з фото на полотні буде доречний в будь-якому інтер’єрі і в будь-якій кімнаті. Його можна повісити на стіну, а можна поставити на полицю. Усе залежить від обраного розміру. Ціна на друк картини на полотні вас порадує, адже в Mister Holst ви завжди знайдете для себе вигідні пропозиції, знижки та акції.

Не втрачайте часу! Прямо зараз зробіть колаж з ваших сімейних фотографій, які нагадують про найважливіше: любов, емоції і яскраві враження.