Картини “З любов’ю”

   Щоб порадувати рідних оригінальним подарунком можна замовити дизайн картини в стилі Love is…, де можна додати будь-який напис та побажання.

   Вартість дизайну 100 грн.

Складно обирати подарунки для коханих. Хочеться здивувати, порадувати, висловити своє почуття, але проста картонна листівка, улюблена шоколадка або якийсь примітивний подарунок ніколи не забезпечать «Вау» ефекту. Цінуються пам’ятні речі, які важливі лише для вашої пари.

Чудовий варіант подарунка – ваше спільне фото на полотні. Можна вибрати варіант простого друку, можна зробити портрет в стилі дрім-арт, але ми рекомендуємо вкласти в картину всю свою любов. Ідеально підійде друк фото на полотні в стилі Love is.

У чому особливість друку спільних портретів на полотні в стилі Love is?

Усі пам’ятають атмосферні жуйки Love is? Їх купували, для того щоб  знайти новий фантик з висловлюванням про кохання. Фрази були простими, але при цьому несли максимум сенсу. А ніжний малюнок доповнював цілісність цієї картини.

У Mister Holst ми пропонуємо зробити власний сюжет вашої лав-сторі. Можна написати вашу таємну фразу, і помістити в білу рамку спільне пам’ятне фото.

Є деякі особливості в оформленні картини на полотні в стилі «З любов’ю»:

 • ваше фото має бути гарної якості, ідеально, якщо ви знайдете портрет або знімок з фотосесії лав-сторі / весільне фото / фото з подорожі;
 • перед друком фото на полотні, дизайнер оформить вашу картину: внесе її в білу рамку, і зробить внизу цієї рамки напис;
 • напис може бути як стандартним, так і значущим щось для вас і вашої половинки в стилі фантиків Love is. Подумайте, напевно у вас є такі вирази! Наприклад: «Любов – це коли вона надягає мою футболку».

Подібні подарунки люблять як дівчата, так і хлопці. Залежно від обраного розміру, фото на полотні можна буде повісити на стіну, розмістити на полиці або на тумбі. Такий пам’ятний подарунок завжди буде нагадувати про вас, а також привносити у відносини ноти романтики і ніжності.

Яка ціна фото на полотні в стилі Love is в Україні?

Вартість дизайну портрета на полотні в стилі «З любов’ю» – 100 гривень. А кінцева ціна виробу буде залежати від обраного розміру полотна. Актуальну вартість друку на полотні ви завжди можете дізнатися на головній сторінці нашого сайту. До речі, у нас завжди діють акції, знижки та вигідні пропозиції, тому купити полотно з фотографією в Україні в Mister Holst буде дуже вигідно.

Прорахувати вартість готового виробу просто:

 1. Виберіть потрібний вам розмір полотна. Наприклад, 30 на 40 см.
 2. Дізнайтеся його вартість. На сьогодні друк фото на полотні 30 на 40 см коштує 279 гривень.
 3. Додайте до вартості полотна ціну за роботу дизайнера – 100 гривень.
 4. Отримайте підсумкову ціну – 379 гривень.

Залежно від вашого бажання і вартості, на яку ви розраховуєте, можна підібрати різні варіанти: можна вибрати формат полотна менше, а можна – більше.

Хочете замовити друк на полотні в Україні, і здивувати близьку людину? У Mister Holst знають, як це зробити!

Замовити друк фото на полотні – не проблема, а ось зробити креативний портрет гарної якості можна не будь-де. У будь-якій компанії, яка займається друком фото на полотнах, повинна бути команда професійних дизайнерів. І в Mister Holst такі є!

Ось декілька причин, через які варто надрукувати фото на полотні у нас:

 • швидка обробка замовлення;
 • термін виготовлення – до 3-х робочих днів;
 • власне виробництво;
 • друк тільки якісними гіпоалергенними фарбами, які не виділяють токсичних речовин і не вигоряють декілька років;
 • своєчасна доставка.

Ваша друга половинка гідна того, щоб її дивували сюрпризами! Адже це запорука щасливих відносин. Замовте фото на полотні прямо зараз, щоб через декілька днів порадувати свою кохану людину.