Фото-стіна

   Фото-стіна (колаж з окремих картин) дуже трендові рішення для дизайну інтер’єру.

   Вартість таких робіт індивідуальна. Зробимо варіанти під ваш бюджет, ваші фото та розміри.

   Наприклад, 3 картини 20х20 см. – 599 грн.

Колажі з фотографій не втрачають своєї популярності вже багато років. Вони дають можливість роздрукувати фото-сюжет історії кохання, весілля, очікування малюка, дитячої фотосесії або подорожі. Зібрані в одному сюжеті знімки, виглядають стильно, і при цьому передають емоційну атмосферу тепла і ніжності.

Сучасним трендом зараз є портрети на полотнах, які об’єднуються в один колаж. Робиться фото-стіна з фотографій, де кожен знімок оформлений на окремому полотні. Це виглядає стильно завдяки різним розмірам фотографій. Але зробити друк фото на полотнах різних розмірів, і об’єднати їх в один колаж самостійно не вийде. Чому? Тому що потрібно грамотно скомпонувати полотна різних розмірів.

Потрібно зробити колаж з декількох полотен? Mister Holst допоможе вам!

Щоб створити колаж з фото на полотнах в Україні, вам необхідно правильно вибрати фотографії. Ідеально, якщо:

  • ці фото будуть з однієї фотосесії (весілля / лав-сторі / сімейна зйомка / 9 місяців);
  • на цих фото будуть різні ракурси (портрети крупним планом, знімки в повний зріст, фотографії природи / рук / маленьких деталей, які доповнюють сюжет фото-історії);
  • знімки будуть мати одну гаму кольорів: чорно-білі фото / яскраві контрастні літні знімки / теплі осінні фото-спогади м’яких теплих кольорів.

Найкраще зібрати обрані фотографії в одну папку, щоб потім завантажити їх при замовленні на нашому сайті.

Після того, як ви визначилися, які потрібно роздрукувати фото на полотні, і завантажили їх до нас на сайт, можете відправляти портрети. Наші дизайнери зроблять вам дизайн колажу з окремо роздрукованих на полотнах знімків, який буде прикрашати ваш інтер’єр.

У чому особливості знімків на полотнах, з яких формується колаж? Попри те, що фотографії повинні бути різними, просто так роздрукувати декілька знімків на полотнах і повісити їх в кімнаті, не вийде. Вірніше, вийде, але картина не буде цілісною.

Деякі фотографії необхідно перевернути горизонтально, деякі – роздрукувати вертикально, інші – зробити більшими, треті – меншими. При цьому весь колаж з фото на полотнах повинен мати певну форму: квадрат, прямокутник, коло або овал. Необхідно правильно розрахувати розміри полотен, роздрукувати їх, а потім розвісити на стіні за чіткою схемою. Самостійно розрахувати розміри фото і сам принцип складання колажу – важко. Тому краще звернутися в Mister Holst!

Чому варто вибрати Mister Holst, для того щоб зробити друк колажу з фото на полотні в Україні?

Наша компанія вже давно займається друком фото на полотнах. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, чуємо кожного клієнта, регулярно тішимо своїх покупців вигідними знижками і акціями, які дозволяють купити фотохолст в Україні недорого. Але важливим фактором якості є й наш відповідальний підхід до роботи:

  • маємо власне виробництво, де є цех для лакування з сушінням, що гарантує професійне нанесення лаку на полотна;
  • працює штат дизайнерів, які швидко і якісно обробляють ваші замовлення;
  • використовуються тільки гіпоалергенні матеріали, тому наші полотна можна розміщати у спальні і в кімнаті дитини.

І ще є один секретний компонент: любов до своєї справи!

Якщо ви досі не знаєте, що подарувати чоловіку, мамі, сестрі або подрузі … Якщо ви досі не знаєте, як прикрасити стіну фотографіями … Якщо ви досі тільки думаєте замовити друк фото на полотні … То прийшов час обрати знімки, і зробити з них колаж на стіну з фотографій на полотнах.

Mister Holst: ваші спогади повинні оживати яскравими фотографіями!