Дрім-арт дизайн

   Дрім арт дизайн – це електронний малюнок. Дизайнер промальовує портрет вручну на графічному планшеті. В арт дизайн входить зміна фону і промальовування людей на фото.

   Вартість арт дизайну за першу людину 300 грн., За кожну додаткову +100 грн. до вартості дизайну.

   Тобто, якщо ви хочете картину 50х60 см з фото де дві людини, то ціна за картини 529 грн. + 300 грн. дизайн за одну людину та + 100 грн. за дизайн другої, всього 929 грн.

Друк фото на полотні зараз досить популярний, тому в кожному домі замість звичайних рамок з роздрукованими фотографіями з’являється все більше красивих полотен на стінах. Це стало не тільки способом надати форму своїм спогадам, але й одним з варіантів чудових подарунків для рідних і близьких людей.

А що, якщо до сюрпризу підійти з креативом? Наприклад, замовити художній портрет по фото на полотні?

Що таке художній портрет по фото? По суті, це електронний малюнок, який зроблений за допомогою графічного планшета. Це дизайнерська обробка фотографії, яка має на увазі:

 • промальовування фотографії на графічному планшеті;
 • заміну фону;
 • унікальну стилістику портрета з додаванням різних ефектів: градієнта, яскравих кольорів, блискіток.

Багато людей думають, що креативний портрет на полотні може зробити дизайнер в якості окремої послуги. Тобто, ви можете спочатку шукати дизайнера, дивитися на його роботи, домовлятися про деталі малюнка, потім шукати компанію, яка зможе роздрукувати такий портрет на полотні … Стоп! Не потрібно ускладнювати. Mister Holst займеться і розробкою дизайну арт-портрета, і зробить якісний друк на полотні.

Чому варто замовити дрім-арт портрет в Mister Holst?

Є достатньо багато компаній в Україні, які пропонують друк фото на полотні. Але не кожна з них має штат дизайнерів і налагоджене виробництво. Головними перевагами компанії Mister Holst є:

 • штат дизайнерів, які мають величезний досвід роботи в створенні дрім-арт портретів. Наші фахівці можуть запропонувати свіжі ідеї, яскраві кольори, і найголовніше – швидкі терміни виготовлення вашого замовлення. Не потрібно чекати декілька тижнів. Якщо до свята залишився тиждень, не хвилюйтеся. У Mister Holst встигнуть створити дрім-арт дизайн портрета за декілька днів;
 • потужне обладнання, спеціалізовані кімнати для лакування з сушінням портретів, завдяки чому є можливість наносити лак на полотна професійно;
 • екологічні гіпоалергенні матеріали, які дозволяють розміщувати наші портрети в спальнях або в дитячих кімнатах.

Хочете придбати креативний портрет на полотні? Ви вже на сайті Mister Holst! Так чого ж чекати? Треба швидше замовляти!

Яке фото вибрати для портрета в стилі дрім-арт?

Найчастіше в стилі дрім-арт оформлюють портрети. А значить, ідеально виглядатиме в цьому стилі:

 • знімок не в повний зріст, а хоча б до пояса;
 • якісне фото обличчя. До речі, селфі високої якості теж підійде;
 • фотографія, на якій обличчя не розмите.

Друк фото в стилі дрім-арт на полотні: кому підійде такий подарунок?

Зазвичай дрім-арт портрет на замовлення роблять в якості подарунка коханим людям, колегам, друзям. Фотографія з креативною обробкою не буде належним чином оцінена вашими старшими родичами. Наприклад, бабуся більше зрадіє картині на полотні в стилі «Реалізм». А ось улюблена дівчина або хлопець прекрасно сприймуть такий подарунок. Він ідеально підійде в сучасний дизайн більшості кімнат.

Поп-арт портрет по фото підійде в якості подарунка для таких подій:

 • День народження;
 • дитячий День народження;
 • 14 лютого;
 • річниця знайомства або весілля.

Скільки коштує замовити дрім-арт портрет на полотні?

Вартість дрім-арт портрета залежить від розміру і кількості осіб на фотографії. Сам дрім-арт дизайн коштує 250 гривень за 1 особу. За кожну додаткову особу на фотографії клієнт доплачує 50 гривень. У цю ціну не входить друк фото на полотні. Це  вартість тільки за дизайн.

Ціна на друк дрім-арт портрета буде залежати від розміру полотна. Наприклад, фото-полотно в розмірі 40 на 50 см буде коштувати 339 гривень. Додайте сюди ціну за дрім-арт дизайн – 250 гривень. І ви отримаєте підсумкову вартість: 589 гривень. Можна вибрати розмір більше, а можна – менше. Детальну інформацію ви можете подивитися на головній сторінці нашого сайту.

Арт-дизайн портрета в Україні – прекрасна можливість зробити своїм коханим і близьким незабутній подарунок. Не потрібно об’їжджати всі сувенірні лавки вашого міста. Обирайте фото, завантажуйте на сайт Mister Holst, оформлюйте замовлення, забирайте його зі свого поштового відділення через кілька днів, і… Швидше прикрашайте свій інтер’єр або радуйте своїх близьких чудовим подарунком!